Dostawa i płatności

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Dostawa i płatności

Dostawa

Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firm kurierskich:

- DPD
- InPost

- Paczki zagraniczne - Poczta Polska

Koszt dostawy

Przy zamówieniach poniżej 400zł brutto należy doliczyć do ceny towaru koszt dostawy uzależniony od wybranego w procesie zamówienia dostawcy usługi kurierskiej. Koszt dostawy wynosi jak niżej:

- DPD (przy wpłacie na konto) – 19,50 zł brutto (dostawa pod wskazany adres odbioru),

- DPD (za pobraniem) – 24 zł brutto (dostawa pod wskazany adres odbioru),

- InPost (przy wpłacie na konto) - 14,50 zł brutto (dostawa pod wskazany adres odbioru),

- InPost (za pobraniem) – 20 zł brutto (dostawa pod wskazany adres odbioru),

- Paczkomaty InPost ( wpłata na konto) - 14,50 zł brutto (dostawa do punktu odbioru),

Przy zamówieniach powyżej 300zł brutto koszt dostawy na terenie Polski gratis.


Czas dostawy

Każdy towar jest ubezpieczony i wysyłany w dni robocze od poniedziałku do piątku w ciągu od 24 godzin od momentu złożenia i opłacenia zamówienia, a w przypadku płatności przelewem po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. 
W momencie nadania przesyłki na udostępniony w zamówieniu adres mailowy wysyłany jest kurierski numer listu przewozowego, który ułatwia śledzenie przesyłki na stronie kuriera. 
Szacunkowy czas dostawy wynosi do 2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki.

Możliwy jest również odbiór osobisty. Po dokonaniu zakupu, można odebrać zamówiony towar w ustalony dzień roboczy po zaksięgowaniu płatności przez Nasz system. Jeśli chcą Państwo odebrać towar wcześniej niż wyżej napisane - prosimy o wiadomość na : sklep@babyfox.com.pl

Odbiór osobisty, adres: 

Sweet Diamond

ul. Kolejowa 11

66-200 Świebodzin

Informacje dodatkowe

Towar pakowany jest w karton. 
Do przesyłki dołączony jest dokument zakupu (paragon/rachunek/faktura).

Przelew On-line

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Krajowy Integrator Płatności S.A. - krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. ul. Św. Marcin 73/6, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000412357. Zaraz po dokonaniu płatności otrzymujemy informację o opłaceniu zamówienia i wysyłamy przesyłkę.

Zwykły przelew bankowy

Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, Kupujący otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Po wybraniu tego rodzaju płatności prosimy przelać właściwą kwotę na konto firmowe podane w zakładce kontakt. W tytule należy wpisać numer zamówienia. Oczekujemy na wpłatę w ciągu 5 dni. Po zaksięgowaniu należności przesyłka zostanie wysłana w ciągu 24 godzin. W przypadku, gdy nie otrzymamy wpłaty w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia, zamówienie zostanie automatycznie anulowane, a umowa sprzedaży uznana za nieważną.

Za pobraniem 

Forma płatności przy odbiorze. Po otrzymaniu informacji o złożeniu zamówienia paczka nadana jest najpóźniej następnego dnia roboczego.


 • Darmowa dostawa

  darmowa dostawa powyżej 400zł

 • Karty upominkowe

  Dodatkowe gratisy!

 • Reklamacje i zwroty

  100% zwrot pieniędzy

 • Kontakt

  Zadzwoń! +48 691-300-888